52 high protein receptů 

Jez jako člověk, který myslí svou proměnu vážně.

Snídaně, obědy, večeře a rychlovky se spoustou bílkovin, které tě budou bavit, podpoří pálení tuku i budování svalů a dodají vše, co tvé tělo potřebuje.

Proč si koupit tenhle eBook.

Jez chytře

Pokud myslíš proměnu svého těla vážně, budeš potřebovat podpořit snahu v posilovně správným jídlem s dostatkem proteinu. Bez něj (a tréninku!) svaly nerostou. Jídla ti umožní vymáčknout z tréninků maximum, budovat svaly i pálit tuk. V knize najdeš recepty, které ti s tím pomůžou.

Jez efektivně

Je mi jasné, že nemáš hodiny na shánění prasečích rypáčků, acai marmelády a dalších bůhvíjakých exotických "fit" nesmyslů. A ještě méně času na přípravu jídel, proto jsou všechny recepty sestavené z běžně dostupných surovin a jejich příprava ti zabere jen nejnutnější množství času.

Jez chutně

Fit strava, která ti pomůže spálit tuk a vybudovat svaly není jen suché kuřecí prso s brokolicí a rýží. V knize najdeš 52 receptů, které potěší oko, skvěle chutnají a při jejich konzumaci nebudeš nenávidět svůj život, protože zdravá strava nemusí být utrpení.

Zajímá tě, jak recepty z eBooku vypadají?

Zadej email a stáhni si ukázku 7 receptů zcela ZDARMA.

 

Co všechno v eBooku najdeš?

Jmenuji se Martin Šturc.

 

Jsem otec dvou dětí a za posledních 6 let jsem pomohl už stovkám tátů zbavit se pneumatiky okolo pasu, porazit únavu a vybudovat nové, udržitelné, zdravé návyky, aby se mohli cítit zase jako chlapi v nejlepších letech a ne jako důchodce v pětačtyřiceti.

 

3 hlavní důvody

Proč si koupit eBook

52 receptů

Budeš mít tolik inspirace na zdravá jídla plná proteinu, která pomáhají pálit tuk a budovat svaly, že nejspíš nebudeš vědět, který vyzkoušet dříve. Recepty ti vydrží na roky správného stravování.

Kompletní výživa

Recepty neobsahují jen spoustu bílkovin, ale také zdravé tuky, správné druhy sacharidů, vitamíny, minerály, vlákninu. Zkrátka vše co potřebuje tvé tělo pro maximální výkony a pevné zdraví.

Kalorie pod kontrolou

Jídla, která tě skvěle zasytí, ale zároveň umožní snadno ovládnout kalorický příjem, což obzvlášť oceníš, pokud se chceš zbavit OTP (okrasného tukového prstence), který tě už nebaví.

eBook

52 high protein receptů 

52 receptů

Které budují svaly a pálí tuk

110 stran

Čisté nádhery a chutných receptů

 

PDF

Pro čtení v mobilu, na tabletu nebo PC

Cena

229 Kč

🛒 Koupit eBook

Co říkají chlapi o kurzu.

Michal S.

"Mám energii, cítím se lehčí, zvládám lépe stres a trávím víc času aktivně s dětma." - Michal

Michal M.

"Teď mám víc energii i času pravidelně se hejbu a zvládám stresy mnohem líp." - Michal

Martin P.

"Mám víc energie, líp spím, víc si hraju s dětma a jsem sám se sebou spokojenej." - Martin