Podívej se na tohle video a zjisti, jak se tátové v programu Fit táta dokáží udržitelně zbavit 8-12 kg a získat zpět energii už za 12 týdnů.

I bez nesmyslných diet, doplňků stravy, nebo hodin na pásu.

Jsi připravený na proměnu, o které jsi zatím jen snil?

Chceš mít garantované výsledky?

---

👇 Přihlas se. 👇

Tvou přihlášku zpracuji hned, jak to půjde a odpovím do 24 hodin.

Výsledky tátů v programu Fit táta

Co říkají o programu Fit táta

Co je program Fit táta

Ověřený program Fit táta pomohl už stovkám tátů stát se fit vzorem pro své děti. 

Jestli máš dost toho, jak jsi neustále bez energie na rodinu, jak tě omezuje vlastní tělo a jak tvé zdraví jde postupně do háje...

Pojď to změnit! 

Jestli chceš bys být zase ve formě, mít energii a být zdravý, abys tu mohl být co nejdéle pro svou rodinu, jsi na správném místě. Protože ti ukážu postupy, které navždy pozitivně ovlivní tvůj život i životy tvých dětí.

Jestli POTŘEBUJEŠ životní změnu, JSI PŘIPRAVENÝ si ji ODPRACOVAT a chceš být součástí programu, který tě NENECHÁ SELHAT, tak ti rád osobně pomůžu stát se zdravým, sebevědomým vzorem pro děti a zbavit se UDRŽITELNĚ 8-12+ KG během následujících 12 týdnů.

Výsledky ti navíc 100% garantuji.

Když se budeš řídit mými radami, tak je prostě uvidíš a když ne, tak ti vrátím vše do koruny a ještě ti přidám 10000 Kč ze svého za to, že jsem marnil tvůj čas.


👍 Skoncuj s dietami a staň se tátou, který porazil nadváhu jednou provždy.

I když jsi v minulosti (několikrát) selhal s jinými metodami. Tentokrát to bude jiné.

👍 Získej zpět sebevědomí a energii a užívej si život zase naplno.

Bez zákazů všeho, co máš rád, nebo nutnosti cvičit jako maniak x hodin denně.

👍 Jez dál jakékoliv potraviny, které máš rád, nebo jdi občas na pivo.

A stejně budeš mít lepší výsledky než kdy dřív.

👍 Zbav se 8-12 kg během 12 týdnů garantovaně!

Kdyby se ti to náhodou nepovedlo, vrátím ti vše do koruny zpět a přidám ti 10000 Kč ze svého za to, že jsem marnil tvůj čas!

Co je v programu Fit táta

ProjectFit. mobilní aplikace

---

Plán s denními úkoly rozepsaný týden po týdnu.

Budeš vědět, co přesně dělat každý den.

Instruktážní videa ke všem cvikům.

Naučíš se cvičit správně a bezpečně.

Denní upomínky úkolů.

Nic ti neuteče a budeš si zapisovat úspěchy pravidelně.


Fitness program na míru

---

Efektivní a zábavné tréninky z domova.

Ušetříš čas, nabereš svaly, spálíš tuk, zlepšíš si kondici.

Flexibilní, stravovací plán na míru.

Dostaneš se do formy i bez zákazů, diet a extrémů.

Pomoc s tvorbou udržitelných návyků.

Budeš umět zdravě jíst a hýbat se pravidelně a díky tomu si výsledky udržíš.


Podpora, pomoc, komunita

---

Neomezená podpora.

Soukromá skupina, která tě hecne a pomůže zabrat.

Pravidelný coaching

Pomůžu ti změnit přístup k fitness, zlepšit vnímání sebe sama a vytvořit dovednosti nutné k tomu, aby ses stal a zůstal fit tátou.

Pravidelná kontrola.

Každý týden zkontrolujeme, jestli jsi na správné cestě a nastavíme dílčí plán.


Jak chlapi hodnotí program?

Bereš své zdraví a spokojenost vážně?

Rezervuj si termín rozhovoru kde se dozvíš, jak se v klidu, krok za krokem zbavit nadváhy a únavy jednou provždy, aniž by sis kvůli tomu musel udělat ze života peklo.

👇 Přihlas se. 👇

Kdo jsem

Díky, za tvůj čas, který jsi strávil čtením této stránky. Vážím si toho.

Jmenuji se Martin. Jsem táta dvou dětí. Byl jsem na tom jako ty. Jednoho dne jsem si řekl dost. Měl jsem dost únavy a bylo mi mizerně, když jsem se podíval sám na sebe do zrcadla. Chtěl jsem to prostě změnit, abych se zase cítil sebejistě. Snažil jsem se dostat do formy sám roky. Marně. Hledal jsem neustále nějakou zkratku: diety, doplňky stravy, extrémní postupy. Nikam to nevedlo. Naštěstí jsem to nevzdal a nakonec našel způsob, který mi už roky pomáhá být zdravý, ve formě a mít energii na děti.

Od roku 2015, kdy jsem skoncoval s neudržitelnými postupy, pomáhám tátům jako ty budovat nové, zdravé návyky, které vydrží celý život. Od té doby jsem pomohl stovkám tátů stát se štíhlejším, zdravějším a spokojenějším vzorem pro své děti a hlavně získat zpět sílu zvládat všechny výzvy rodinného života i bez diet a zákazů piva nebo sladkostí.

Vše, co jsem za roky nastudoval v rámci fitness a coachingových certifikací, čtením stovek studií a ověřil v praxi na sobě i klientech najdeš v mém programu.

Jsem si naprosto jistý, že můj přístup pro tebe bude mnohem snazší a dostane tě dál než naprostá většina jiných “řešení” nadváhy a nedostatku energie jako diety a jídelníčky.

Je od táty pro táty. Je mi jasné, že nemáš hodiny denně na trénink a přípravu jídla. Proto jsem mé metody přizpůsobil na míru tátům, kteří chtějí mít efektivní postupy, které je dovedou do cíle rychle a zároveň zapadnou do režimu celé rodiny a jsou udržitelné.

Fitness je tu není od toho, abys mu obětoval celý svůj život, ale aby ti pomohlo zlepšit kvalitu tvého života, užít si víc s rodinou, ukázat jim, že péče o své zdraví je normální a nevyžaduje žádné extrémy.

Rád ti pomůžu nastavit celý systém tak, aby se z tebe stal další táta ve formě, který jde svým dětem správným příkladem, který v dnešní době tolik potřebují.

Jestli myslíš svou proměnu vážně, tak se přihlas a uděláme z tebe Fit tátu.

Budu se těšit na tvou zprávu.

Martin Šturc

Často kladené otázky

Když se přidáš do programu Fit táta, dostaneš ověřený systém, který pomohl už stovkám tátů jako ty změnit život. Zahrnuje VŠE, co budeš potřebovat: stravovací plán na míru a jeho úpravy, tréninkový plán a jeho úpravy, coaching nastavení hlavy, vzdělávací online kurz, průběžná podpora a vedení, pravidelné, skupinové coachingové hovory přes Zoom a podpůrné prostředí tátů, kteří si vzájemně pomáhají na cestě stát se lepším vzorem pro své děti.

V naprosté většině jiných programů dostaneš ctrl+c ctrl+v jídelníčky, nebo omezující diety, které nerespektují tvé chutě a zakážou ti vše, co máš rád. Nebo tréninkové programy, které nezapadají do života vytíženého táty od rodiny. V programu Fit táta se zaměřujeme na dlouhodobě udržitelné výsledky, proto je vše od začátku nastaveno s ohledem na to, aby tě celý proces bavil byl tak udržitelný.

Určitě! Jako táta dvou malých dětí dobře vím, kolik času jiní tátové mají. Proto jsem tréninkový plán přizpůsobil nám tátům na míru, aby ti dodal maximum výsledků za minimum času. 3x30 minut týdně ti bude stačit, abys viděl super výsledky. Navíc tě naučím si efektivně plánovat čas pro sebe a můj přístup "vždy alespoň něco", který ti i s málem času přinese víc výsledků, než tradiční programy, kde musíš makat jen na 100% s přístupem "všechno nebo nic".

Vím, kolik nesmyslných programů existuje, proto je naprosto v pořádku, že jsi skeptický. Proto ti v programu Fit táta GARANTUJI výsledky. Pokud budeš pracovat alespoň na 80% a nezbavíš se alespoň 5 kg za 8 týdnů, vrátím ti vše zpět do koruny a bez řečí. K tomu ti přidám navíc 10000Kč ze svého za to, že jsem marnil tvůj čas. Ale to se nestane, protože můj program funguje!

NE! Zákazy nefungují dlouhodobě. Naučím tě jíst zdravě, rozumně a bez zákazů, protože to je jediná cesta, jak si výsledky udržet. V programu Fit táta můžeš jíst cokoliv a stejně budeš mít super výsledky

Ne. Všechny tréninky zvládneš v klidu z domova bez jakéhokoliv vybavení.

Pomůžu ti odhalit příčinu a vymyslet srozumitelný postup, jak zásek překonat, aby ses neustále posouval dál! Stačí, když mi dáš vědět a najdeme řešení.

Důvod, proč si pečlivě vybírám klienty, je ten, že chci pracovat pouze s lidmi, kteří jsou opravdu připraveni na trvalou změnu životního stylu a jsou odhodlaní ji dotáhnout do konce. Pokud bych vzal každého, kdo o změně jen uvažuje, ale není připravený a odhodlaný odvést potřebnou práci, vedlo by to ke snížení standardů uvnitř podpůrné skupiny. Když lidé vidí, že ostatní makají, makají také. Když vidí, že normální je nemakat, také nemakají.

Připravený stát se fit tátou?

Přihlas se a já se osobně postarám, abys uspěl.